Specna Arms M4A1 RIS (RRA SA-E03 EDGE(TM)) – Černá/písková

Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška na bázi AR15 (M4/16) od Specna Arms. Tato klasika na bázi ikonické BLACK RIFLE AR15 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost. Tuto zbraň ocení jak začátečníci, tak i zkušení hráči. Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní v airsoftovém světě. Již od začátku nabízí kvalitu za skvělou cenu a má perfektní potenciál pro budoucí vylepšování výkonu zbraně.…

Výrobce:

5 353  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16325 Kategorie: Štítek:

Popis

Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška na bázi AR15 (M4/16) od Specna Arms. Tato klasika na bázi ikonické BLACK RIFLE AR15 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost. Tuto zbraň ocení jak začátečníci, tak i zkušení hráči. Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní v airsoftovém světě. Již od začátku nabízí kvalitu za skvělou cenu a má perfektní potenciál pro budoucí vylepšování výkonu zbraně. Jednoduše řečeno: stačí koupit, rozbalit, naládovat zásobníky a vyrazit hrát!
Replika je vybavena modulem MOSFET X-ASR od polské firmy GATE. Ten se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost baterie, zvyšuje také kadenci zbraně a umožňuje bezpečné používání Li-Pol baterií 7.4V a 11.1V. Díky integrovaným stavovým diodám je modul schopný diagnostikovat i základní poruchy ve zbrani.Již v základu je každá puška řady Edge od Specna Arms vybavena hlavní 6,03 mm, která zvyšuje přesnost. Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému (rychlovýměny pružiny), který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit bez nutnosti speciálních nástrojů – vše skrze tubus pažby, aniž by bylo nutné vytáhnout, nebo rozebrat mechabox. Ten je navíc zesílený a obsahuje i nadstandardní vnitřní díly, je schopný fungovat s pružinami do M120 včetně (jak uvádí výrobce Specna Arms v popisu mechaboxů ORION).

Proč všichni milují zbraně od Specna Arms?

Kvalitní kovové tělo s ražením zbrojovky Rock River Arms
Pažba typu Crane pro umístění vícedílných baterií
Mechabox V2 s QSC systémem ESA skrze pažbu
Mosfet X-ASR 4.generace s ochrannou proti záměně polarity a zvyšující kadenci zbraně s T-DEAN konektorem v pažbě
Zesílený polymerový píst se všemi ocelovými z..